Thursday, January 19, 2023

Petlik tõdeColleen Hoover on üsna produktiivne kirjanik, tema põnevike kohta olen kiidusõnu kuulnud ja võtsin ette ühe neist. 

Loweni ellu on hetkel pankrot sisse kirjutatud, sest kirjanikuna tal tööd ei ole, korterist peab välja kolima ning ema pärandatud võlg kükitab ka kukil. Ootamatu pakkumine tuleb menukirjanik Verity Crawfordi abikaasalt Jeremylt.  Nimelt autoavarii tõttu raskes seisus naine ei ole võimeline enam pooleliolevat menusarja lõpuni kirjutama ning Lowenis nähakse edasi kirjutajat. Lowen peatub Crawfordide kodus ning tutvub Verity märkmetega, mis tekitavad lugejas õudu. Kas Verity ikka on see, kellena ta näib? Samal ajal tärkavad Lowenis tunded pereisa vastu. Lõpuks on juba raske aru saada, kes kellega manipuleerib…

„Petlik tõde“ on hoogne raamat, selles on ootamatuid pöördeid, palju põnevust, ohjeldamatult kirge ja seksistseene. Seda viimast isegi liiga palju, sest ilma selleta oli vägagi selgelt aru saada, et tegemist oli sõltuvussuhtega. Igatahes raamatu lõpp selget lahendust ei toonud ja tegelikult ei saanud ka teada, kes millise teo taga on. Selgeks sai vaid see, et keegi neist oli manipulaator. Raamatu lõpplahendusele parimad punktid, muidu ei olnud see päris minu raamat. Lugesin väga kiiresti, sest põnevust ta ju pakkus, aga rohkemat eriti mitte. Seega keerasin lehti nii hoogsalt, et mõni neist võis vahele ka jääda. 

Kirjastus: Pegasus, 2020

312 lk


No comments:

Post a Comment